Průběh ceremonie


Aplikace očních kapek sananga

Uvolňují energetické blokády v očích. Také působí na úrovni vědomí a otevírá 3. oko. Aplikace kapek se projevuje řezáním a pálením očí po dobu asi 10 vteřin.

Aplikace rapé do nosu

To přináší zpravidla intenzivní energetický zážitek, protože dochází k prudkému otevření vašeho energetického pole a vědomí. Dále viz. účinky rapé.

Čaj Wayusa

 Je to čaj ze stromu rostoucího v Amazonském deštném pralese, který podporuje lucidní snění.     Vše jemně urovnává. Čaj popíjíme po celou dobu ceremonie.

Ceremonie trvá cca 4 hodiny a je doprovázená o pročišťování energetického pole a vědomí šamanskými chřestidly, bubny a vykuřovadly.

Tato ceremonie u nás je velmi silným transformačním nástrojem, nezůstanete napospas svému procesu, ale šaman Vám bude po celou dobu průvodcem a pomůže Vám celým procesem projít a zpracovat ho. Pokud jste již někdy absolvovali ceremonii, u nás se může velmi lišit intenzita, prožitek i celkový výsledek než u běžných terapeutů.

Cena za ceremonii    2000Kč/os.


Na ceremonii je dobré přjít s konkrétním záměrem, či oblastí svého života se kterou chcete pracovat a pokusit se dát celému procesu maximální důvěru. Strach je velmi častý doprovodný jev, ale pokud jste rozhodnutí s ním pracovat, velmi rychle se rozpouští a vy se od něj osvobozujete.

S sebou tedy záměr, teplé ponožky a doporučuji deku. Voda je pocelou dobu k dispozici.


© 2018 Worlds Collide. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!