ŠAMAN

Někdy žijete vedle někoho, berete to jako samozřejmost, a pak si uvědomíte, že ostatní lidé tohle neví a nevidí. Proto bych se ráda s vámi podělila o to, jak výjimečný člověk je náš šaman Jan Luňáček a o jeho pomoci lidem.

Poznali jsme se před 13 lety, když mluvil po telefonu s mou kamarádkou a řekl ji, že je tam s ní někdo, kdo potřebuje pomoci. Za půl hodiny byl u nás a pomohl mi. Od té doby se stal mým přitelem, průvodcem i učitelem a já jsem byla svědkem jeho neskutečně rychlého vývoje. Viděla jsem, jak usilovně pracuje na sobě, u toho má ruce sedřené prací a láskyplně pomáhá každému svými dary léčení a vidění věcí, které ostatní nevidí. V životě jsem nepotkala někoho tak nesobeckého a opravdového.

Svou urputnou prací a vírou dokázal obstát ve velmi těžkých životních zkoužkách a situacích, kdy se mu vlivem vybíjení karem vše hroutilo (určitou dobu neměl ani kde bydlet, neměl na jídlo) a lidé po něm šlapali.                                                                                                               Nevzdal se a pracoval ještě urputněji. V průběhu let měl stále silnější napojení na své vedení a za pomoci posvatných bylin ibogy a ayhuascy došlo k probuzení jeho šamanského vědomí. Byla jsem u toho, když ho probudil jihoamerický šaman a naše země tím dostala svého velkého a opravdového šamana, který dokáže procházet hornímy i dolnímy světy a má neskutečnou podporu duchovního světa.

Žije tu s námi člověk, který ukončil své karmické cykly, dosáhl 7. stupně spirituálního vývoje a vstoupil do vědomí JSEM. (Pro orientaci je to vědomí, ve kterém se nacházejí např. indičtí guruové a u nás žijí asi pouze 3 takto vyzrálí lidé.)                                                                         Opravdu pevně věřím tomu, že kdyby žil v Indii, tak má milióny následovníků, protože tam jsou schopni velké duchy poznat a učit se od nich.

I jeho pomoc je úplně odlišná od jiných terapeutů či průvodců. Pomáhá věci zpracovávat do hloubky, vede lidi k sebeuvědomění a může pomoci přelomit a zpracovat karmy.                     Navíc tím, že má vše vyřešeno vás nezamotá do svých procesů, jak se často děje u jiných. Už pouhým svým vyzařováním člověka posouvá blíže k sobě samému, ke stvořiteli a pomáhá rozpouštět bloky a ego.

Duchové mu říkají Božský šaman, protože dokáže člověka osvobodit od jeho pekla.

Možná je to vše příliš neuvěřitelné, ale každý se může přijít přesvědčit o skutečnosti, že když člověk chce, je  možné úplně vše, včetně zázraku. Jsem šťastná, že mohu pořádat ceremonie a zprostředkovávat pomoc pro lidi, kteří po ni touží, kteří ji potřebují a tyto zázraky vidět na vlstní oči.

Budu se těšit na setkání

Denisa Belcredi

© 2018 Worlds Collide. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!